1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Міжнародний день памʼяті про...

Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

Для учнів 1-Б класу було проведено тематичну виховну годину «Чорнобиль-без права на забуття». Діти дізналися, що таке атомна електростанція та як вона працює. Оговорили правила безпеки. Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.


26 квітня- День пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС. День, який на віки став чорним в історії нашої держави. Так, у 4-Г класі був проведений урок, на якому говорили про подію 1986 року, учні дізналися про радіацію, як вона впливає на організм людини та про найпростіші правила безпеки.

Вшанували усіх людей, хто загинув чи постраждав від Чорнобильської катастрофи, а також ліквідаторів наслідків аварії.


Подія 26 квітня 1986 року стала однією з наймасштабніших трагедій не лише для українського народу, а і для всього людства. Вибух на ЧАЕС вплинув на життя тисячі людей. Ми, освітяни, не можемо залишити цей трагічний факт минулого століття без уваги. Під час виховного заходу «Чорнобиль – біль і трагедія українського народу» здобувачі освіти 4-А класу (класний керівник А.Хриненко) Бериславського опорного закладу “Академічний ліцей” не тільки ознайомились з причинами й наслідками трагедії на момент вибуху, а й висловлювали свої думки щодо екологічних проблем і наслідків для здоров’я сучасного покоління.


26 квітня – Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу.
Скоро чотири десятиліття, як роковини Чорнобиля слугують свідченням і нагадуванням, чим насправді була радянська дійсність та яку ціну заплатили країни й народи, що вимушено стали її частиною. Саме цій трагічній даті і була присвячена класна година у 10-Б класі (класний керівник – Білих Л.М.) на тему «Чорнобиль: найбільша катастрофа за всю історію ядерної енергетики», яка відбулася 22.04.2024р. Діти переглянули відео, обговорили наслідки атомної катастрофи, висловили власне ставлення до зазначеної проблеми. Пам’ять і розуміння того, що відбулося 26 квітня 1986 року у Чорнобилі, важливі для всього світу!


26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.

Чорнобиль… Сьогодні це слово знає увесь світ. Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок. Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорнобильській атомній станції.

У 3-В класі відбулася Година-спомин «Чорнобиль – наша пам’ять, наш біль»


26 квітня 1986 року – день найбільшої в житті людства техногенної катастрофи. До Дня пам’яті Чорнобиля у 8-В класі проведено годину спілкування на тему “Чорнобильська катастрофа”. Згадали події, пов’язані з радянським “мирним” атомом, причини, що призвели до аварії та страшні наслідки цієї трагедії. Тоді світ врятувала людяність і добрі серця пожежників, міліціонерів, медиків, військових. Всі вшанували пам’ять загиблих внаслідок цієї катастрофи.

Людям із порушенням зору