2. /
  3. Новини
  4. /
  5. VІ відкритий заочний особисто-командний...

VІ відкритий заочний особисто-командний турнір з військово-прикладних видів спорту «Гартуй, джура, козацьку силу волі»

Комунальний заклад “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради з 17 по 22 квітня 2024 року проводив VІ відкритий заочний особисто-командний турнір з військово-прикладних видів спорту «Гартуй, джура, козацьку силу волі».

До програми турніру було включено такі види змагань:

1. Гвардійський комплекс
  2. Комплекс підтягувань (звичайним, зворотнім, за спину).
    За результатами двох видів змагань здобувачі освіти нашого закладу Сербін Віктор (11-Б), Леона Єлизавета (10-А), Мітяшина Анастасія (10-А), Тур Данило (11-Б), Каляка Максим (11-Б), Кеньо Анатолій (11-Б), Дзиковський Нікіта (11-Б) в командному заліку стали переможцями турніру

В особистому заліку: Сербін Віктор (11-Б клас) став переможцем за результатами двох видів змагань (Комплекс підтягування- 1 місце, гвардійський комплекс-2 місце). Також призером у комплексі підтягувань став
Каляка Максим (11-Б клас) посівши 3 місце.
Вітаємо переможців, призерів змагань та вчителя Носача Сергія Володимировича з гарним результатом. Бажаємо перемог у наступних конкурсах і змаганнях. Дякуємо батькам за підтримку і допомогу.