Клік у майбутнє: в Бериславському опорному закладі “Академічний ліцей” пролунав Останній дзвоник 2026!
Сьогодні монітори наших гаджетів світилися яскравіше, ніж зазвичай, адже велика онлайн-родина закладу зібралася на святкову лінійку «Останній дзвоник».
Цей навчальний рік був викликом, який ми подолали разом. Ми офіційно закрили вкладку «2025–2026 навчальний рік» і готові відкрити найбажанішу сторінку — «ЛІТО»!
Нас надихали виступи випускників, батьків, директора закладу та керівництва Бериславської громади. Віртуальна дошка пошани — наші відмінники та активісти довели, що для успіху не існує перешкод! А фінальний акорд — звук справжнього дзвоника — сповістив про початок великих канікул.
Випускники 2026 року, нехай ваші життєві сервери ніколи не зависають, а шлях до мети буде на швидкості 5G!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та мріяти про майбутнє.
Мирних та безпечних канікул усім! ![]()
Слава Україні!























