У філії Бериславського опорного закладу “Академічний ліцей” для учнів 3-В та 4-Б класів було проведено фотовиставку «Мій спортивний травень».
Учасники заходу представили світлини, які відображали їхню любов до спорту, активного відпочинку та здорового способу життя. На фотографіях учні продемонстрували свої спортивні захоплення, участь у рухливих іграх, тренуваннях та сімейному дозвіллі.
Фотовиставка подарувала багато позитивних емоцій, стала чудовою можливістю поділитися власними досягненнями та ще раз нагадала про важливість спорту в житті кожної людини.
Дякуємо всім учасникам за активність, творчість і яскраві світлини!









