
У рамках Національного тижня безбар’єрності в Україні у 9-Б класі ( класний керівник Лаппа О.О) провела змістовну виховну годину на тему: “Спочатку людина ,а потім статус ” прийняття, поваги та рівних можливостей.
Учні разом з вчителем говорили про те, як важливо бачити в кожному насамперед людину — з її мріями, почуттями, прагненням бути почутою й потрібною. Статус, фізичні можливості, вік чи інші зовнішні чинники не повинні ставати бар’єрами для спілкування, освіти, роботи та самореалізації.
Це була розмова, яка надихає замислитися, виховує емпатію та вчить бути Людиною з великої літери.



1-А клас Бериславського ОЗ “Академічний ліцей” (кл.керівник А.Хриненко) долучився до Національного тижня безбар’єрноcті під девізом “УСІ МИ РІЗНІ, АЛЕ РІВНІ!”. Діти ознайомились із значенням слова “БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ” та дійшли висновку – ми всі пов’язані одне з одним, ми всі прагнемо миру, добра, дружби, ми всі різні, але живемо на одній планеті Земля!


Сьогодні у 1-Б класі пройшла виховна година “Безбар’єрність — це бачити людей серцем “, присвячена Національному тижню безбар’єрності. Діти ознайомились із поняттям – безбар’єрність. Зрозуміли, що людей треба приймати такими, якими вони є, поважати їх, розуміти, щоб вони почували себе захищеними.




В рамках Національного тижня безбар’єрноcті у 9-В класі (кл.кер. Мельник О.В.) відбулася година спілкування «Спочатку людина, а потім статус».
Діти погодилися, що кожен з нас хоче жити в безпечному, справедливому і процвітаючому суспільстві. Саме тому так важливо, щоб усі люди, незалежно від статі, віку, національності чи соціального статусу, почувалися захищеними і мали рівні можливості.
«Безбар’єрність – це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім.



Сьогодні з учнями 2-Б класу говорили на тему, що стосується кожного з нас. Це тема безбар’єрності – можливості для всіх людей жити повноцінно, без перешкод і дискримінації. Під час виховної години визначили поняття “безбар’єрність”, обговорили види бар’єрів, розбирали приклади безбар’єрного середовища та ситуацій, що ілюструють вплив бар’єрів на життя людей.
Нехай кожен із нас буде тим, хто відкриває двері, а не створює перешкоди. Бо безбар’єрність починається не з пандуса — вона починається з серця.




У рамках Тижня безбар’єрності в 3 -В класі було проведено годину спілкування на тему: “Світ без бар’єрів: рівність для всіх”.
Під час заходу учні ознайомилися з поняттями “толерантність”, “рівні можливості”, “повага до інших”, обговорили, що означає бути добрим, уважним та готовим допомогти тим, хто цього потребує.Також учні взяли участь у творчому завданні – намалювали малюнки на тему “Дружба без меж”.Ця година спілкування сприяла формуванню в дітей емпатії, взаєморозуміння та усвідомлення цінності кожної людини незалежно від її особливостей.

У рамках Національного тижня безбар’єрності в Україні у 10-Б класі (класний керівник Тимофієнко Г.Г.) була проведена виховна година на тему: ” Що таке безбар’єрнісь “.

