1. Головна
  2. /
  3. РОБОТА МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ...

РОБОТА МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ

29 квітня 2024 року для педагогів закладів освіти, що пілотують новий Державний стандарт базової середньої освіти в Херсонській області,  було проведено онлайн-семінар-практикум «STEMагія: палітра інновацій у новій українській школі». До участі було запрошено й викладачку Бериславський опорний заклад «Академічний ліцей» Бериславської міської ради Лукичову Наталію. 

Під час роботи було розкрито тонкощі проведення STEM-занять та успішної реалізації проєктів. Зокрема з досвідом організації участі у Всеукраїнських STEM активностях, таких як “STEM  – весна 2024”. 

Цей захід ще раз довів, що освіта Херсонщини незламна попри всілякі негаразди і навіть в умовах дистанційного навчання наші педагоги спільно з учнями реалізовують яскраві дослідницькі проєкти у галузі STEM. 


25 квітня для слухачів та слухачок, що проходить курс з підвищення кваліфікації на базі КВНЗ “Херсонська академія неперервної освіти”, Лукичовою Н.С. було проведено майстер-клас за темою: “Організація сучасного гендерночутливого STEM-уроку з використанням цифрових технологій (із досвіду роботи вчителів)”. 

Розібрали як основи організації, планування та особливості гендерночутливого STEM уроку/заняття так і попрактивувались у створенні мапи та орієнтовного плану “пробних” варіантів.

Ознайомлено з наявним досвідом успішних реалізації проєктів та надано корисні ресурси для пошуку ідей та матеріалів до використання на власних заняттях.


Семінар в рамках фестивалю “STEM-весна-2024”

11 квітня відбувся семінар для вчителів закладу на тему: “STEM-освіта: основи, практичний кейс та методичні рекомендації” в рамках фестивалю “STEM-весна-2024”. Координаторки заходу Лукичова Н.С. та Латишко М.О. розповіли про STEM “Що? Як? Навіщо?”, познайомили з вимогами та організацією “STEM тижня – 2024” у нашому навчальному закладі, який відбудеться з 22 по 26 квітня, надали методичні рекомендації щодо проведення STEM-занять, активностей.

#STEMтиждень_spring2024

#ідеяSTEMтиждень_spring2024


8 січня відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничого циклу, на якому розглядалося питання «Дієві механізми взаємонавчання та обміну досвідом» – Впровадження різних форм навчання з використанням новітніх технологій. Інноваційні технології навчання у сучасній школі.
Колеги ділилися своїми наробками, ознайомили присутніх із роботою на різних застосунках. Вирішили створити каталог Інтернет ресурсів для організації навчальної діяльності учнів.


4 січня відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу. Тема засідання: Розвиток предметно – методичних та професійних компетентностей педагогів, як засіб підвищення предметних та ключових компетентностей учнів. У ході засідання викладачі поділилися досвідом і отримали корисну інформацію.

Людям із порушенням зору