До дня української мови та писемності, який щороку відзначають 9 листопада, долучилися учні 4-Б класу Бериславського ОЗПЗСО. В тісній співпраці вчителя і асистента ця дата поєдналася з уроком української мови. Веселий настрій спостерігався протягом всього уроку. Цьому сприяли цікаві та змістовні фрагменти уроку: ранкове коло, гра “Чарівна торбинка”, відеоматеріали,робота в групах,творча робота.
День писемності та української мови в 1-Б класі БОЗПЗСО
9 листопада 2021 року найменші дітки нашої школи прийняли активну участь у святкуванні Дня рідної української мови та писемності. Учні 1-А класу провели конкурс малюнків про рідну Україну та змагалися у конкурсі знавців компліментів для ріднії мови.
В День української мови та писемності учні 4-А класу віддали шану Нестору-літописцю,який є основоположником давньоруської історіографії, згадали видатних поетів та їхні вислови про мову,а також прийняли участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.
ГПД 3 КЛАСІВ ПРОВЕДЕНИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД “МОВА – ДУША НАРОДУ”
Учні 3 – Г класу Бериславського ОЗПЗСО приєднались до святкування дня української мови та писемності. З учнями проведена вікторина ” Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова” Учні із задоволенням розгадували кросворди, ребуси читали скоромовки.Команди за активну участь отримали солодкі призи.
9 листопада учні 4-В класу відзначили День української мови та писемності, провівши цікаву ранкову зустріч. Діти поглибили знання про культурні традиції; розповідали вірші, прислів’я і співали народні пісні.
Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.
Традиційно, до Дня української писемності та мови, в Бериславському ОЗПЗСО проводяться цікаві заходи:
вікторини: „Мови велич і краса”, „Мово наша солов’їна”, „Що я знаю про рідну мову”;
книжкове дефіле „Мово моя солов’їна”;
перегляд мультимедійних презентацій та відеороликів: „З витоків української писемності”, „Світлиця слова у безмежжі часу”, „Ну що б, здавалося, слова…”, „Життєпис Преподобного Нестора Літописця”, „Тернистий шлях української мови”;
конкурс малюнків і стіннівок до Дня української писемності та мови.
Вчителі школи разом із старшокласниками (9-11 класи ) долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності (його писали того дня усі охочі і небайдужі до української мови).
Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури, як обов’язку кожного українця.